Hlášení závad v aplikaci Česká obec

19. 06. 2019 | Vážení spoluobčané, naše městská část využívá aplikaci Česká Obec, díky které můžete dostávat aktuální informace rovnou do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím notifikací, tak že už vám neutečou žádné důležité informace, ať už z běžného dění v městě, nebo o sportovních a kulturních akcích.

Nyní je nově v aplikaci možnost zpětné vazby směrem k úřadu a to Hlášení závad.Vidíte nedostatek v naší městské části, například černou skládku, nesvítící veřejné osvětlení, či jiný nedostatek, jednoduše klikněte v aplikaci ve spodní liště na Hlášení závad, kde se vám otevře jednoduchý formulář který vyplníte, přidáte fotografii závady, přidáte lokalizaci bud´přímo na místě  nebo vyberete na mapě a to přidržením prstu na místě závady a dejte odeslat.Email přijde na náš úřad, který danou závadu vyřeší.
Předem děkujeme, že nejste lhostejní ke svému okolí.

Martin Žák, starosta